KONST / Litografier / Färglitografi 12156040
nr 1215 6040
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 178/270. Motivet: 28x34 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:06:24
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr